آموزش دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی حال حاضر دنیاست. این دوره دیجیتال مارکتینگ به نحوی طراحی شده که شامل بخش‌های مقدماتی و پیشرفته باشد؛ به همین دلیل برای هر کسی که می‌خواهد در این زمینه دانش و مهارتش را بالا ببرد می‌تواند مناسب باشد. اگر هیچ‌گونه دانش و تجربه قبلی در حوزه‌های مارکتینگ یا دیجیتال مارکتینگ ندارید، کار شما از بقیه دانش‌پژوهان سخت‌تر است، اما غیر ممکن نیست. شما از ابتدای دوره با ساده‌ترین مفاهیم و تعاریف می‌توانید شروع کنید و همراه با دوره درس‌ها را ادامه دهید. اگر هم از قبل در این زمینه تجربه‌ای دارید یا دوره‌هایی را گذرانده‌اید، احتمالا بخش زیادی از دوره که درباره مفاهیم پیشرفته‌تر و دیدگاه استراتژیک صحبت می‌کند برایتان جدید و مفید است

سرفصل‌های دروه دیجیتال مارکتینگ

سرفصل‌های اصلی این دوره بازاریابی دیجیتال به شرح زیر است

496826db دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

مدیریت توزیع

8b40cdf2 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

قیمت گذاری

98b17991 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

طراحی محصول

7d86efe7 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

مفاهیم بازاریابی

2c59c794 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

رسانه هدف

9e48e47a دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

تحقیقات بازار

7615a0e0 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

شناخت مشتری

4d464542 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

تبلیغات

e99aec0d دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

برنامه بازاریابی

cd6a7106 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

استراتژی بازاریابی

527ad073 دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

هدف گذاری

80afd5eb دوره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

تحلیل رقبا

فرم درخواست ثبت نام دوره دیجیتال مارکتینگ

#FormSendSuccess
#FormSendError

مزیت‌های دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ جامعی که ما طراحی کردیم مزایای بسیاری دارد اما سه تا از مهمترین آنها عبارتند از

کاربردی

آموزش بازاریابی دیجیتال اگر قابل اجرا نباشد ارزش ندارد. سرفصل‌های این دوره کاربردی و قابل اجراست به نحوی که دانش‌پژوهان بلافاصله بعد از آموزش با کمی تمرین می‌توانند از آنها بهره گیرند

مورد کاوری محور

این دوره شامل مورد کاوی‌ها و مثال‌های واقعی بسیاری است. همچنین در حین دوره تلاش می‌شود که مثال‌ها از کسب و کارهای خود شما انتخاب شود تا درک مطلب راحتتر باشد.

منطبق بر نیاز ایران

آموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دجیتال خیلی محدود به جغرافیای خاصی نیست، اما رفتار مصرف کننده در هر کشوری متفاوت است. ما تلاش کردیم که مباحث که منطبق بر بازار ایران باشد.

سوالات متداول دوره دیجیتال مارکتینگ

اینجا تلاش کردم به پرتکرارترین سوالات پاسخ بدم
این دوره 30 ساعت آموزشی است

هدف از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

در جهان امروز، بازاریابی دیجیتال برای رقابت کسب‌وکارها و افزایش آگاهی از برند حیاتی محسوب می‌شود. این روزها به نظر می‌رسد تمام برندها از وب‌سایت استفاده می‌کنند و اگر چنین کاری نکنند، حضور جدی در شبکه‌های اجتماعی دارند و یا با کمک استراتژی‌های تبلیغات آنلاین در چنین فضاهایی حضور دارند

محتوا و دیجیتال مارکتینگ به شکلی گسترش یافته‌اند که مشتریان برای ایجاد شناخت از برندها حتماً به سراغ فضای دیجیتال می‌روند. به عبارت دیگر، برای این که یک کسب‌وکار بتواند رقابتی باقی بماند، باید بتواند دست کم بعضی از جنبه‌های بازاریابی دیجیتال را در خود ایجاد و از آن‌ها استفاده کند.

به دلیل تنوع روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ فضایی است که اجازه‌ی خلاقیت زیادی به افراد می‌دهد، همچنین به افراد این امکان را می‌دهد که با یک بودجه‌ی مشخص، از روش‌های بازاریابی مختلفی برای کار خود استفاده کنند.

انواع روش‌های بازاریابی دیجیتال
 • بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو
 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات دیجیتال
 • بازاریابی افیلیت یا همکاری در فروش (Affiliate Marketing)
 • تبلیغات همسان (Native)
 • اتوماسیون بازاریابی
 • بازاریابی ایمیلی
 • مدیریت روابط عمومی آنلاین
 • بازاریابی درونگرا
 • تبلیغات و محتوای اسپانسری
دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) چیست و چه کاربردی دارد؟

اصطلاح دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال (digital marketing) به مجموعه فعالیت هایی که در راستای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد، گفته می شود. در واقع تمام فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصولات، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام می شود، دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود. برخلاف بازاریابی سنتی، مشتریان در دیجیتال مارکتینگ بیشترین اهمیت را دارند. به همین منظور شرکت ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی سعی می کنند رفتار مشتریان را تحلیل کنند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند تا در نتیجه بتوانند بهترین بازخورد را دریافت نمایند. امروزه تعداد کاربران اینترنتی بسیار زیاد شده و تمامی شرکت های متوجه شده اند که برای موفقیت باید در اینترنت حضور فعال داشته باشند و از فضای آن برای جلب مشتری جدید و معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنند و برای این کار ناچار هستند که از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال بصورت موثر استفاده کنند. 

undefined